" Kinnisvaraõpik " - Hannes Kuhlbach, Peeter Prisk, Andrus Lauren

Majandus, äri, õigus, riik

Hind:24.00EUR

Kinnisvaraturu regulatsioon peale Võlaõigusseaduse jõustumist.

 

 
«Kinnisvaraõpik» käsitleb esmakordselt eesti keeles kinnisvaraäri praktilisi ja juriidilisi küsimusi. Skeemide ja joonistega varustatud õpik juhatab lugeja kinnisvaraäri nüanssidesse, nii et isegi vastava hariduseta inimene suudab end mõne nädalaga selle temaatikaga kurssi viia. 
Raamatu on kirjutanud kolm kinnisvararingkondades tuntud asjatundjat, kes on Eesti kinnisvaraturul tegutsenud selle tekkimisest alates. Autorite kogemus kinnisvaraga tegelemisel ja teadmiste jagamisel tagavad, et käsiraamat on koostatud arusaadavalt ka algajale kinnisvarahuvilisele, samas vältides teemade liig primitiivset käsitlemist. Asjatundjate arvates annab raamat täieliku pildi eesti kinnisvaramaailmas toimuvast. 
Laias laastus võib öelda, et inimene, kes on raamatu läbi lugenud, võib asuda tööle kinnisvaramaaklerina. Kinnisvaraga tegeleva ettevõtte või asutuse töötajale on trükis igapäevaseks abivahendiks. 
Raamatu ostja saab juurdepääsu raamatu koduleheküljele, millel on kinnisvaraalaste lepingute näidised (ainuesindusleping, allrendileping, allüürileping, esindusleping, kinkeleping, kinnistu ostu-müügi leping, kinnistute vahetusleping, poolte lihtkirjalik eelleping, rendileping, üürileping jne). 

Sisukord 
1. Kinnisvaraturg - turu toimimise üldpõhimõtted 
2. Kinnisvaratehingute õiguslikud alused 
3. Kinnisvaratehingutes osalejad 
4. Kinnisvara turustamine 
5. Läbirääkimised 
6. Lepingud kinnisvaraäris 
7. Laenud 
8. Investeerimine kinnisvarasse ja kinnisvaraarendus 
9. Kinnisvara hindamine