"Inimene ja tema hing" Juri Ivanov

Esoteerika, eneseabi

Hind:1.50EUR

Kes me oleme? Kust me tuleme? Kus on meie juured?

Paarkümmend aastat tagasi arvati inimese vanuseks 900 tuhat ja maakera vanuseks 4 miljardit aastat. Hiljem on teadlased arvanud, et inimese vanust võib hinnata pooleteisele kuni kahele miljonile aastale. Keskmiselt on see kümme korda vähem, kui pakub käesoleva kirjatöö autor sensitiiv Juri Ivanov.

Selles brošüüris vahendab Juri Ivanov kosmilist tõde nii maailma loomise kui ka mandrite ja inimtsivilisatsioonide tekkimise ning hukkumise kohta. Nüüd on ka kõige uuemad kvantfüüsikaalased avastused kinnitanud seda, mis oli kirja pandud vanades veedades 6000 aastat tagasi. Aeg on mateeria. Ruum on mateeria. Mateeriat uurides on jõutud aatomite üliväikeste osakesteni, millel on nii aine kui välja omadused. Meie mõtted ja ideed, kõik ajalised sündmused, kõik maailmas toimunu eksisteerib sellel peenmateeria tasandil infoväljana, biokiirgused - bioväljana.

Käesolev brošüür on vaid väike osa Juri Ivanovi joogaõpetusest. See on tõlkimiseks võetud selles esitatud maailma loomise ja inimese kujunemise kontseptsiooni pärast.