" Auga kaubitsejad " - Taina Hyytiäinen

Väliskirjandus

Hind:4.60EUR

Yvonne Liljeberg on tähelepanuväärselt kaunis naine. Ta tunneb nii turu- kui börsiseadusi, on eduka maaklerifirma osanik ja juhatuse liige. Peale selle on see kaunitar eraettevõtjana nii usaldusväärne portfellihaldus, et isegi tema eakas abikaasa, justiitsminister Anders Kostia ei tea oma naise tegemistest midagi. 
Taina Hyytiäise esikromaani värvikasse tegelasgaleriisse kuulub peale abielupaari veel näiteks maaklerifirma direktor, börsimaakler, väärtpaberiinspektsiooni direktor, puusepp, põllumehest rahvasaadik, kaubandus- ja tööstusminister, eradetektiiv ja õhtulehe reporter. 
Kõik nad on sattunud sama mängu mängima, aga kes määrab reeglid?

See on noore kirjaniku mitmeplaaniline esikromaan rahast, võimust, petmisest, armastusest ja kirest. 
Värvikad tüübid mõjutavad teadlikult või teadmata üksteise saatust vastastikuse sõltumise võrgustikus. Igaüks neist on müüdav ja ostetav, igaüks omal viisil. Kaubavahetuskohaks sobib niihästi maaklerifirma operatsioonisaal, restorani hämar nurgalaud, parlamendi kohvituba, luksuslik esinduskorter kui ka luitunud detektiivibüroo pornokaupluse kõrval. Nende inimeste eluringide lõikumiskohtadesse võib sattuda perekond, karjäär, varandus ja au. Nende kohtumised on võitlus edu ja elu eest.