" Astroloogiline juhend võrgutamiseks ja armueluks " - Susan Sheppard

Esoteerika, eneseabi

Hind:8.60EUR

 
Astroloogiline märk ehk päikesemärk ei valeta kunagi. Kui päikesemärk on võti isiksusse, siis armueluks ja võrgutamiseks ei piisa ainult päikesemärkide mõistmisest. Päikesemärk on ainult üks väike osa kogu informatsioonist, mida hoiab sünnikaart (taevakaart inimese sünnihetkest), ja tegelikult tähendab see väga vähe, kui asi puudutab seksuaalset ja romantilist sobivust. Kui vaatame sünnikaarti, siis alad, mis peegeldavad paremini meie armuelu ja seksuaalseid vajadusi, on Veenuse, Marsi, Saturni märk ja tõusumärk.
Koolitatud astroloog võib sünnikaarti uurides kergelt otsustada, millised on seksuaalsed ja romantilised kalduvused (hirmutav, kas pole?). Sünnikaardid näitavalt põhjalikult, mida on vaja teha, et rahuldada enda ja oma partneri emotsionaalseid ja seksuaalseid vajadusi. Võiks isegi järeldada, et tähed teavad meid paremini, kui teame iseennast.
«Astroloogiline juhend võrgutamiseks ja armueluks» selgitab erinevate märkide tähendust ja kalduvusi, missugused märgid on kõige enam või vähem sobivad ning milliseid maju sünnikaardis tuleks arvestada seksi, armastuse ja abielu puhul.
Kui teada oma sündimise tundi ja päeva ja ka oma armastatu andmeid, on kerge otsustada teie sobivuse üle.