" Täie auruga edasi " - Ken Blanchard, Jesse Stoner

Majandus, äri, õigus, riik

Hind:7.00EUR

 
Millal me vajame nägemust? Uute võimaluste ja vajaduste tekkimisel on hädavajalik tulevikust selge nägemuse kujundamine. Meie kaugemaid eesmärke määratlevad vastused küsimustele: kust me tuleme, kuhu oleme jõudnud ja kuhu soovime minna.
Oluline ei ole, mida teha järgmiseks, vaid mida teha esmajärjekorras. See loob eelduse nägemuse realiseerimiseks, selle toomiseks unistustest reaalsusesse.
Ken Blanchard ja Jesse Stoner selgitavad praktiliste näidete varal nägemuste loomise, arendamise ja realiseerimise kulgu nii organisatsiooni kui ka üksikisiku tasemel.
Autorid näitavad kahe peategelase igapäevase töö ja eraelu kaudu, et nägemuste vajalikkus, võimalikkus ja reaalne täitumine on tegelikult üllatavalt lihtsate ja praktiliste tegevuste loogiline ning kindel tulemus.

Ken Blanchard, CEO The Ken Blanchard Companies (www.blanchardtraining.com), on mitmete juhtimisalaste bestsellerite kaasautor. Neid on tõlgitud 25 keelde ja müüdud üle 13 miljoni eksemplari.
Jesse Stoner, Seapoint Center (www.seapointcenter.com), omab üle 20-aastast kogemust nii koolitaja, konsultandi kui ka raamatute autorina.