" Meeste vahepeal " - Cindy Chupack

Esoteerika, eneseabi

Hind:4.00EUR

«Meeste vahepeal» on Cindy Chupacki esimene raamat. Autori arvates võiks raamat olla huvipakkuv eelkõige kõigis vanustes vallalistele naistele, kuna kohtamaskäimisega seonduvad teemad on universaalsed. Ka abielus naistele võib olla see nauditav raamat, kuna neil on võimalus kogu seda segadust teiselt kaldalt jälgida. Kuigi Chupack pelgab, et raamatu pealkiri võib meessoost lugejaid heidutada, on tema meestuttavad avaldanud arvamust, et tegemist on väärt lugemisega ka meestele, sest kohtamaskäimist iseloomustav käitumine on sageli sarnane nii naiste kui meeste puhul.

Cindy Chupack tunnistab, et tema suhtumises armastusse on midagi kamikadzelikku. Ta ei karda haiget saada ning kui nii lähebki, tõuseb ta taas jalgele ning üritab uuesti, kuna usub siiralt, et lõpuks läheb kõik hästi. Küllap sarnaneb ta selles mõttes oma lugejatega. Raamatus sisalduvad esseed pigem tunnevad kaasa vallalise naise elule kui jagavad ohtralt nõuandeid ning lugejad võivad end kirjutatuga samastada, naerda ning mõista, et nende südamevalu ja alandus on tuttavad kõigile samas situatsioonis olijatele. Enamik nendest esseedest on avaldatud ka erinevates naisteajakirjades, kuid leidub ka vaid selles raamatus esmakordselt ilmavalgust nägevaid sketše. Autori suhtumine armuasjadesse on vaimukas ja tõepärane, tulemuseks vastupandamatult võluv raamat.

Cindy Chupack on Emmy ja Kuldse Gloobusega pärjatud kultusseriaali «Seks ja linn» juhtiv produtsent ja stsenarist. Chupack jagab oma elu kahe USA ranniku vahel, elades vaheldumisi New Yorgis ja Los Angeleses. Ta on pärit Oklahoma osariigist Tulsast, õppis ajakirjandust Northwestern Universitys ning kohe peale kõrgkooli lõpetamist kolis New Yorki ning asus tööle reklaamialal. 1990. aastal müüs ta oma esimesed humoorikad esseed ajakirjale New York Woman. Chupacki kirjatöö jäi silma teleprodutsendile, kes julgustas teda komöödiakirjutamist jätkama, mis nii ka on läinud. Enne «Seksi ja linna» juurde asumist, kirjutas Chupack kahe hooajal vältel stenaariume teleseriaalile Raimond meeldib kõigile.