" Jah, sa suudad! " - Rosalie Kaufman

Meditsiin, tervishoid

Hind:9.60EUR

«Ainsad vandenõulased, kes ei lase mul kaalust maha võtta, oleme MINA ja IKKA MINA ISE. Just meie suhtumisest oleneb, kas võidame või anname alla.»
Aastaid kahjustas Rosalie Kaufmani liigsöömine ta enesest lugupidamist ja ohustas ka tervist. Siis leidis ta kaalujälgijad. Kaks aastakümmet hiljem on ta ikka tookord kaotatud 22 kilo võrra saledam ning aidanud kaalujälgijate rühmajuhina lugematutel teistel sedasama saavutada. Selles innustavas raamatus jagab ta oma kogemusi, arusaamu aj praktilisi võtteid, et vabaneda liigsest kehakaalust - ja jäädavalt.
Pr Kaufman peab liigsöömist sõltuvuseks ja leiab, et seda laadi sõltuvusest vabanemine on erakordselt raske, sest selle ohvrid peavad õppima mõõdukust, mitte täielikku loobumist. Aga mõõdukust ei ole kerge õppida. Selleks peate tõeliselt oma ellu tooma kehalise, vaimse ja hingelise tervise. Mitte ükski välkravikuur ega imepärane tahtejõud ei asenda muutusi, mis tekivad enese tundmaõppimise ning uute tervislike söömis- ja elamisharjumuste kujundamise abil. Kaalust mahavõtmine ei ole rohkem ega vähem kui eneseavastamise teekonnale asumine.
Kuidas me siis alustame? Vabanedes pingetest, õppides ennast mitte hukka mõistma, lakates endale valetamast, et võita nõnda tagasi eneseaustus ja -väärikus, ning õppides ütlema EI. Rosalie Kaufman juhib teie elu muutmist niihästi arusaavate kui ka karmide sõnadega. Ta annab teile tähtsat teavet liigsööjate seitsmest põhitüübist, kaalus juurde- ja mahavõtmise kohta käibivatest müütidest, pikaajalise kaalusäilitamise meetoditest, samuti tervislikke toiduretsepte igaks olukorraks.
Täis hulgaliselt südamest antud nõuandeid ise kõike kogenud inimeselt, on Rosalie Kaufmani pöördeline käsiraamat võimsaks sõnumiks kõigile dieedipidajatele: kui väljapääsmatus olukorras ja abitult te end ka ei tunne, suudate te siiski kõike muuta. Seepärast ärge laske kaaluprobleemidel takistada teid elamast täisväärtuslikku ja õnnelikku elu. Te võite ruttu tagasi saada eneseaustuse ja -valitsuse ning lõpuks võita sõja rasvade vastu.
Rosalie Kaufman on kahekümneaastase rasvasõja veteran ja kaalujälgijate rühmajuht, kes ütleb: «Kõige suuremat rahulolu pakub mulle minu töös, et saan aidata inimestel tagasi võita kontrolli oma elu üle.»