" Mängukaartide vägi " - Geri Sullivan, Saffi Crawford

Esoteerika, eneseabi

MÜÜDUD

Avastage erakordsed saladused, mis on varjul igas mängukaartide pakis!
Vähesed tänapäeva inimesed teavad, et mängukaartide pakk rajaneb tegelikult muistsel tarokist välja kasvanud müstilisel kaardisüsteemil.
«Mängukaartide väest» võite leida oma sünnikuupäevaga seotud kaardi ja saada teada, et igas kaardis on kätketud isiksuse jooned, armusuhted, saatus ja õnn. Märkimisväärselt täpselt on selles süsteemis ühendatud mängukaardid, astroloogia ja numeroloogia.
See hõlpsasti kasutatav süsteem võimaldab teil saada kaemuse oma minevikust, olevikust ja tulevikust ning juhatab teed keerukasse suhete võrku. Need erilised seosed võivad seletada, miks te armute, kes on teie ideaalne partner ja kes suudab teile kõige paremini pakkuda seda, mida vajate.
Lisaks pakub see ainulaadne kaardisüsteem erutavat ettekuulutust teie tulevikust, seletades kaarte iga saabuva aasta kohta. Saate samuti oma kaarti teades määrata enda erilised omadused, saada teada kaartide suhteseosed, mis võivad parandada teie armuelu ja teiste mõistmist, avastada, keda kuulsatest inimestest teie kaart esindab, leida oma head aastad raha, karjääri ja uute võimaluste jaoks. 
Sõltumata sellest, kas kasutate kaarte tõsiseks uuringuks või lihtsalt lõbu pärast, on see lihtne ja kütkestav teejuht kõigile, kes tahavad rohkem teada endast ja oma lähikondsetest praegu ja tulevikus.