" Madonna kui ikoon " - Lucy O`Brien

Elulood, memuaarid

Hind:6.60EUR

Raamatu autor Lucy O'Brien jutustab end pidevalt uuesti loonud ja veel kolmkümmend aastat pärast esimese singli ilmumist edetabelite tippe vallutava artisti keerulise eluloo. Autor seob meisterlikult kokku põhjaliku uurimustöö ja Madonna enda ning tema lähedaste intervjuudest kogutud materjali, millest kujuneb haarav lugu lauljatari karjäärist, skandaalidest ja suhetest.

Järgneme Madonnale läbi tema raske lapsepõlve pöörasesse New Yorgi aega, läbi 1990. aastate «Sexi» ajastu šokkide ja skandaalide 21. sajandi alguse taassündi inglise mõisaprouana ning vastuolulisse Malawi lapsendussaagasse. Raamat tõmbab lugeja superstaari pöörasesse elukeerisesse, kuhu on segatud staarid nagu Sean Penn, Guy Ritchie, Britney Spears, Gwyneth Paltrow ja Dennis Rodman.

Samal ajal avab raamat lugejale staari isiksuse ja kirjeldab, kuidas pidev töö ja edasipürgimistahe on kujundanud temast kaasaja ühe suurema popstaari. O'Brien annab fännidele põhjaliku ülevaate Madonna laulja-, näitleja- ja tantsijakarjäärist ja analüüsib lauljatari isikliku elu sündmuste mõju tema loomingule. Raamat sisaldab olulisi fakte Madonna loomingu kohta ning põhjalikku diskograafiat.
Siin on viimaks ühe maailma suurema tähe täielik biograafia, mis heidab pilgu Madonna elule – sellele, mis teda motiveerib nii naise kui ka lauljana.